top of page
Couple on a Run

חיטוב והרזייה

לא רק דיאטה, זה הזמן לבנות תוכנית ריצה!

חיטוב הגוף והרזיה הם בהחלט נושאים המעסיקים רבים מאיתנו - נשים וגברים - ברחבי העולם ובגילאים שונים. הרי כולנו רוצים להראות במיטבנו, תמיד. המראה החיצוני שלנו בסופו של דבר, מלבד הגנים שבהם התברכנו, מושפע לא מעט מאורח חיינו, מצבנו הבריאותי ועוד. משקל תקין וגוף חטוב בהחלט יכולים להשפיע לטובה על הביטחון העצמי ואף לתרום רבות לתחושת הערניות וההרגשה הטובה ביומיום. ואם אלה הם היעדים או המטרות שלכם, הזמן הוא עכשיו. זו אינה קלישאה ובהחלט כל אחד ואחת יכולים! אז איך עושים את זה? תוכנית ריצה, אימון ריצה ומאמן ריצה אישי הם רק חלק מהרעיונות היצירתיים שלנו, לפניכם כל הפרטים:

אל תעשו את זה לבד

 

מלבד הסכנות הבריאותיות השונות של דיאטה לא מבוקרת, כמו גם הסיכונים השונים בתוכנית ריצה או כל תוכנית אימונים שאינה מתאימה למתאמן - בהחלט מהנה יותר ומעורר מוטיבציה, כשיש מישהו שמלווה אתכם לכל אורך הדרך!

אנו ממליצים שלא לנסות לשאוף לירידה במשקל או חיטוב הגוף לכבוד האירוע הגדול אליו יגיע כל מי שאתם מכירים, אלא לעשות זאת למען הבריאות שלכם ובשביל עצמכם! או אם לחדד את הדברים - בחרו בדרך בה תוכלו להתמיד לתקופה הארוכה ביותר.

אם בחרתם בספורט כחלק מאורח החיים החדש, ובריצה כ"ספורט שלכם", אחד היתרונות הבולטים של מאמן ריצה אישי הוא היכולת להתאים את התוכנית אליכם באופן האידאלי. החל מאימון ריצה קל אך אפקטיבי למתאמנים חדשים, ובהדרגתיות בניית אימונים מאתגרים יותר, משעמם בוודאי לא יהיה לכם.

 

אם תרצו עוד קצת ביחד, קיימות כמובן אפשרויות כמו אימון ריצה זוגי, או אימון ריצה בקבוצות קטנות, שבהם יקפיד מאמן הריצה על הרמה האחידה של המתאמנים בתוך הקבוצה ועל אימון ריצה שיתאים לכולם. מומלץ לבחור בקבוצות קטנות ואיכותיות ובמאמן ריצה מקצועי, כך שיהיו לו הזמן והיכולת לתת דגשים אישיים והכוונה באופן אישי לכל מתאמן במידת הצורך - ממש כמאמן ריצה אישי.

הכל עניין של אנרגיה

 

במהלך הריצה אנו למעשה מניעים את הגוף קדימה. אומנם נרגיש בעיקר את הרגליים, אך בריצה נכונה ומדויקת נפעיל שרירים רבים! הריצה מגדילה ומחזקת את מסת השריר, בעוד שמה שאנחנו מכניסים אל הגוף - בין אם מדובר בפחמימות, שומנים, חלבונים, מינרלים או ויטמנים - משמש אותנו כמקור אנרגיה במהלך הריצה ובכלל. 

כרגע, מבלי להעמיק בנושא, זה ממש "על קצה המזלג". רק חשוב לנו שתדעו - עומד בפניכם מגוון עצום של אפשרויות לתזונה נכונה המותאמת לעצימות ותדירות האימונים אותם אתם מבצעים או עתידים לבצע, בנוסף למבחר הרחב של אימונים שאינם כוללים ריצה, אך יגדילו את מסת השריר ויסייעו לכם להגיע לביצועי ריצה מרשימים ואל התוצאות אליהם אתם שואפים! מאמן ריצה אישי, מנוסה ומקצועי ייקח בחשבון את כל הגורמים הקשורים בתזונה ופעילויות ספורט נוספות ויבנה את תוכנית הריצה בהתאם.

 

תוכנית ריצה - תכננו את הדרך שלכם אל היעד

 

מהניסיון שצברנו, מתאמנים רבים התחילו עם בניית תוכנית ריצה כחלק משיפור אורח החיים שלהם במטרה לחטב את הגוף ולרדת במשקל - ולגמרי התאהבו בזה! מלבד השגת היעדים הקשורים למראה חיצוני ולבריאות, זכינו לראות מתאמנים שלנו מגיעים להישגים מרשימים בהחלט, כמו השתתפות בתחרויות ריצה ומרתונים- והופכים את הריצה לחלק בלתי נפרד מחייהם!

 

​אם גם לכם יש יעד אישי או חלום - אנחנו נשמח להפוך אותו למציאות, בדרך הנכונה, הבריאה והמקצועית ביותר! ניתן ליצור איתנו קשר תמיד. נשמח לספר לכם עוד על מאמן ריצה אישי, תוכנית ריצה, אימון ריצה ולענות על כל שאלה!

bottom of page